Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

New

Расписание работы объединений по интересам 

в государственном учреждении образования «Одрижинская средняя школа» Ивановского района

на 2021-2022 учебный год

Дни недели

 

Название объединения

Время

Место проведения

ФИО педагога

ВТОРНИК

ЮНЫЙ ЭКОЛОГ

15.40-17.15

кабинет биологии

Клепач Е.С.

СРЕДА

ТРОПИНКАМИ МАТЕМАТИКИ

14.50-16.35

кабинет начальных классов

Федорук Н.И.

ФУТБОЛ

15.40-16.25

спортивный зал

Шевчук И.И.

ПЯТНИЦА

 

ЭРУДИТ

14.50-16.35

кабинет начальных классов

Король Т.Н.

ЮИД

15.40-17.15

кабинет технического труда

 

Панасовец Н.И.

СУББОТА

ФУТБОЛ

9.00-9.45

спортивный зал

Шевчук И.И.

МИР КРАСОК

10.40-12.15

кабинет

русского языка

 

Климович Е.А.

Расклад факультатыўных заняткаў на першае паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

п/п

Факультатыўны занятак

Клас

Прозвішча, імя і імя па бацьку настаўніка

Дзень тыдня

Час правядзення

1

Матэматычная вясёлка

 

1

Клімук М.М.

Чацвер

 

11.45-12.20

(4 урок)

2

Асновы праваслаўнай культуры

2

Гарбацкая Л.М.

Серада

 

13.45-14.30

(6 урок)

3

 

Рашэнне тэкставых задач

2

Гарбацкая Л.М.

Чацвер

11.50-12.35

(4 урок)

4

 

Падарожжа ў свет казкі

3

Кароль Т.М.

Серада

13.45-14.30

(6 урок)

5

Рашэнне тэкставых задач

3

Кароль Т.М.

Пятніца

13.45-14.30

(6 урок)

6

 

Матэматычная вясёлка

 

4

Федарук   Н.І.

Чацвер

12.50-13.35

(5 урок)

7

Сцяжынкамі матэматыкі

5

Калтуновіч Л.Л.

Панядзелак

13.45-14.30

(6 урок)

8

Сакрэты словазмянення, слова - і формаўтварэння

6

Жванько І.І.

Панядзелак

13.45-14.30

(6 урок)

9

Рашэнне задач па геаграфіі мацерыкоў і акіянаў

7

Федарук А.Г.

Пятніца

14.50-15.35

(7 урок)

10

Слова ў тэксце

7

Хайко А.І.

Панядзелак

13.45-14.30

(6 урок)

11

Гэты няпросты просты сказ

8

Хайко А.І.

Аўторак

13.45-14.30

(6 урок)

12

Ад значэння да напісання

8

Палуянава Н.М.

Аўторак

13.45-14.30

(6 урок)

13

Алгебра вучыць разважаць

 

8

Калтуновіч Л.Л.

Панядзелак

14.50-15.35

(7 урок)

14

Абагульняючы курс па біялогіі

9

Гарбунова І.М.

Панядзелак

14.50-15.35

(7 урок)

15

Маё прафесійнае будучае

 

9

Жванько І.І.

Субота

11.30-12.15

(4 урок)

16

Рашэнне творчых задач

10

Устымчук Н.В.

Чацвер

10.50-11.35

(3 урок)

17

Культура здаровага ладу жыцця

10

Федарук А.Г.

Аўторак

15.40-16.25

(8 урок)

18

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

11

Жванько І.І.

Пятніца

12.50-13.35

(5 урок)

19

Абагульняючы курс па біялогіі

11

Клепач К.С.

Панядзелак

12.50-13.35

(5 урок)

Раздзелы сайта