Размер шрифта
A- A+
Межбуквенное растояние
Цвет сайта
A A A A
Изоображения
Дополнительно

Расписание работы объединений по интересам, факультативных занятий

Расписание работы объединений по интересам 

в государственном учреждении образования «Одрижинская средняя школа» Ивановского района

на 2020-2021 учебный год

Дни недели

Название объединения

Время

Место проведения

ФИО педагога

СРЕДА

ЭКОЛОГИЯ

И СРЕДА ОБИТАНИЯ

15.40-17.15

кабинет физики

Устымчук Н.В.

ПЯТНИЦА

ЮИД

15.30-17.05

кабинет технического труда

Панасовец Н.И.

СУББОТА

ЮНЫЙ ЖУРНАЛИСТ

9.00-10.35

кабинет белорусского языка

Жванько И.И.

ШКОЛА ФУТБОЛА

9.50-11.25

спортивный зал

Шевчук И.И.

ДЕКУПАЖ

10.40-12.15

кабинет немецкого языка

Медведюк В.Н.

Расклад факультатыўных заняткаў на другое паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

п/п

Факультатыў

Клас

Прозвішча, імя і імя па бацьку настаўніка

Дзень тыдня

Час правядзення

Кабінет

1

Вытокі роднай мовы

1

Гарбацкая Л.М.

Серада

12.40-13.15

(5 урок)

2

Асновы праваслаўнай культуры

1

Гарбацкая Л.М.

Аўторак

12.40-13.15

(5 урок)

3

Рашэнне тэкставых задач

2

Кароль Т.М.

Серада

12.50-13.35

(5 урок)

Пач.кл.

4

Асновы моўнай культуры

2

Кароль Т.М.

Аўторак

12.50-13.35

(5 урок)

Пач.кл.

5

Матэматычная вясёлка

3

Федарук Н.І.

Серада

13.45-14.30

(6 урок)

Пач.кл.

6

Падарожжа ў свет казкі

3

Федарук Н.І.

Аўторак

13.45-14.30

(6 урок)

Пач.кл.

7

Матэматычная вясёлка

4

Клімук М.М.

Чацвер

13.45-14.30

(6 урок)

Пач.кл.

8

Падарожжа ў свет казкі

4

Клімук М.М.

Пятніца

13.45-14.30

(6 урок)

Пач.кл.

9

Грані слова: ад гука да сказа

5

Хайко А.І.

Аўторак

13.45-14.30

(6 урок)

Бел.м.

10

Сакрэты словазмянення і формаўтварэння

6

Хайко А.І.

Аўторак

13.45-14.30

(6 урок)

Бел.м.

11

Слова ў тэксце

7

Хайко А.І.

Чацвер

14.50-15.35

(7 урок)

Бел.м.

12

Матэматыка пасля ўрокаў

7

Калтуновіч Л.Л.

Пятніца

14.50-15.35

(7 урок)

Інф.

13

Рашэнне задач па геаграфіі

7

Федарук А.Г.

Аўторак

14.50-15.35

(7 урок)

Геагр.

14

Займальны свет жывёл

8

Гарбунова І.М.

Пятніца

11.50-12.35

(4 урок)

Біялог.

15

Школа юных матэматыкаў

8

Гукава К.С.

Панядзелак

14.50-15.35

(7 урок)

Матэм.

16

Маё прафесійнае будучае

9

Хайко А.І.

Субота

11.30-12.15

(4 урок)

Бел.м.

17

Складаны сказ без складанасці

9

Хайко А.І.

Панядзелак

14.50-15.35

(7 урок)

Бел.м.

18

Абагульняючы курс па біялогіі

10

Клепач К.С.

Серада

10.50-11.35

(3урок)

Хімія

19

Паўтараючы фізіку, правяраю сябе

11

Устымчук Н.В.

Чацвер

14.50-15.35

(7 урок)

Фізіка

20

Цудоўны свет арганічнай хіміі

11

Клепач К.С.

Пятніца

11.50-12.35

(4 урок)

Хімія

21

Паўтараем матэматыку

11

Калтуновіч Л.Л.

Аўторак

14.50-15.35

(7 урок)

Інфар.

Разделы сайта