Размер шрифта
A- A+
Межбуквенное растояние
Цвет сайта
A A A A
Изоображения
Дополнительно

Выпускные экзамены

Расклад правядзення кансультацый

да выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2020/2021 навучальным годзе

Прадмет

Клас

Дата правядзення

Час правядзення

Кабінет

Настаўнік

Беларуская мова

9

31.05.2021

9.00

Беларуская мова

Хайко А.І.

 

Беларуская мова

9

01.06.2021

9.00

Беларуская мова

Хайко А.І.

 

Руская  мова

9

03.06.2021

9.00

 

Беларуская мова

Палуянава Н.М.

Матэматыка

9

07.06.2021

9.00

Матэматыка

Гукава К.С.

 

Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2020/2021 навучальным годзе

Дата

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

2 чэрвеня

9.00

беларуская мова

 

у пісьмовай форме

(дыктант)

інфарматыка

4 чэрвеня

9.00

руская мова

у пісьмовай форме

(дыктант)

інфарматыка

8 чэрвеня

9.00

матэматыка

(павышаны ўзровень)

у пісьмовай форме

 

інфарматыка

 Склад экзаменацыйных камісій

 для прыема  выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на II ступені агульнай  сярэдняй адукацыі

ў 2020/2021 навучальным годзе

 

Дата

 

Клас

 

Вучэбны прадмет

 

Склад экзаменацыйнай камісіі

 

Пасада

 

Спецыяльнасць

Катэгорыя

 

 Прозвішча, імя і імя па бацьку

 

2 чэрвеня

9

Беларуская мова

Старшыня

Н.М.Палуянава

Намеснік дырэктара

 

 Руская мова і літаратура

Вышэйшая

Члены камісіі

А.І.Хайко

Настаўнік

Беларуская мова і літаратура

Вышэйшая

І.І.Жванько

Настаўнік

Беларуская мова і літаратура

  Вышэйшая

4 чэрвеня

9

Руская мова

Старшыня

І.М.Гарбунова

 

Дырэктар

Біялогія

Першая

Члены камісіі

Н.М.Палуянава

Настаўнік

Руская мова і літаратура

 

Вышэйшая

А.А.Клімовіч

Настаўнік

Руская мова і літаратура

 

Вышэйшая

8 чэрвеня

9

Матэматыка

(павышаны ўзровень)

Старшыня

Н.М.Палуянава

Намеснік дырэктара

 Руская мова і літаратура

 

Вышэйшая

Члены камісіі

К.С.Гукава

Настаўнік

Матэматыка

Вышэйшая

 

Л.Л.Калтуновіч

Настаўнік

 

Матэматыка

 

Вышэйшая

   

Расклад правядзення кансультацый

да выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на

III ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2020/2021 навучальным годзе

Прадмет

Клас

Дата правядзення

Час правядзення

Кабінет

Настаўнік

Матэматыка

11

29.05.2021

11.00

Інфарматыка

Калтуновіч Л.Л.

Матэматыка

11

31.05.2021

9.00

Інфарматыка

Калтуновіч Л.Л.

Беларуская мова

(базавы ўзровень)

11

02.06.2021

 

11.00

 

Беларуская мова

Жванько І.І.

 

 

Гісторыя Беларусі

(павышаны ўзровень)

11

02.06.2021

9.00

Гісторыя

Уласавец І.М.

Гісторыя Беларусі

(павышаны ўзровень)

11

03.06.2021

9.00

Гісторыя

Уласавец І.М.

Нямецкая мова

11

04.06.2021

 

9.00

 

Нямецкая мова

Медзвядзюк В.М.

 

Беларуская мова

(павышаны ўзровень)

11

06.06.2021

 

9.00

Беларуская мова

Жванько І.І.

 

 

Гісторыя Беларусі

(базавы ўзровень)

11

06.06.2021

9.00

Гісторыя

Уласавец І.М.

Гісторыя Беларусі

(базавы ўзровень)

11

07.06.2021

9.00

Гісторыя

Уласавец І.М.

 

Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на III ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2020/2021 навучальным годзе

Дата

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма

правядзення экзамена

Кабінет

1 чэрвеня

9.00

матэматыка

 

у пісьмовай форме

 

інфарматыка

 

 

3 чэрвеня

 

9.00

беларуская мова

(базавы  ўзровень)

 

у пісьмовай форме

(пераказ)

 

 

інфарматыка

5 чэрвеня

9.00

нямецкая мова

 

 

у вуснай форме

 

 

інфарматыка

7 чэрвеня

9.00

беларуская мова

(павышаны  ўзровень)

 

у пісьмовай форме

(пераказ)

 

 

інфарматыка

8 чэрвеня

9.00

гісторыя Беларусі

(базавы ўзровень)

 

 

у вуснай форме

 

гісторыя

9 чэрвеня

9.00

гісторыя Беларусі

(павышаны ўзровень)

 

 

у вуснай форме

 

гісторыя

   

Склад экзаменацыйных камісій

для прыема  выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на III ступені агульнай  сярэдняй адукацыі ў 2020/2021 навучальнам годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

 

Прозвішча, імя і імя па бацьку

1 чэрвеня

11

Матэматыка

Старшыня

І.М.Гарбунова

Дырэктар

Біялогія

Першая

Члены камісіі

Л.Л.Калтуновіч

Настаўнік

Матэматыка

Вышэйшая

Н.В.Устымчук

Настаўнік

Фізіка

Вышэйшая

К.С.Гукава

Настаўнік

Матэматыка

Вышэйшая

3 чэрвеня

11

Беларуская мова (базавы ўзровень)

Старшыня

І.М.Гарбунова

Дырэктар

Біялогія

Першая

 

І.І.Жванько

Настаўнік

Беларуская мова і літаратура

Вышэйшая

А.І.Хайко

Настаўнік

Беларуская мова і літаратура

Вышэйшая

В.М.Медзвядзюк

Настаўнік

Нямецкая мова

Першая

5 чэрвеня

11

Нямецкая мова

Старшыня

І.М.Гарбунова

Дырэктар

Біялогія

Першая

 

В.М.Медзвядзюк

Настаўнік

Нямецкая мова

Першая

Н.М.Палуянава

Настаўнік

Руская мова і літаратура

Вышэйшая

Л.М.Гарбацкая

Настаўнік

Нямецкая мова

Першая

7

чэрвеня

11

Беларуская мова (павышаны ўзровень)

Старшыня

І.М.Гарбунова

Дырэктар

Біялогія

Першая

 

І.І.Жванько

Настаўнік

Беларуская мова і літаратура

Вышэйшая

А.І.Хайко

Настаўнік

Беларуская мова і літаратура

Вышэйшая

В.М.Медзвядзюк

Настаўнік

Нямецкая мова

Першая

8

чэрвеня

11

Гісторыя Беларусі

(базавы ўзровень)

Старшыня

І.М.Гарбунова

Дырэктар

Біялогія

Першая

І.М.Уласавец

Настаўнік

Гісторыя

Вышэйшая

А.Г.Федарук

Настаўнік

Геаграфія

Вышэйшая

В.М.Медзвядзюк

Настаўнік

Нямецкая мова

Першая

9

чэрвеня

11

Гісторыя Беларусі

(павышаны ўзровень)

Старшыня

І.М.Гарбунова

Дырэктар

Біялогія

Першая

І.М.Уласавец

Настаўнік

Гісторыя

Вышэйшая

А.Г.Федарук

Настаўнік

Геаграфія

Вышэйшая

В.М.Медзвядзюк

Настаўнік

Нямецкая мова

Першая

 

Разделы сайта